XVIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewam, bo lubię” – nasze sukcesy!
Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że potrafią śpiewać z pasją i talentem! Zdobyte miejsca i wyróżnienia na gminnym festiwalu to powód do wielkiej dumy. Poznajcie wszystkich laureatów!
